فارسی (ایران)
دستگاه ادی کارنت ایرانیان هیبرید،تست غیر مخرب، بازرسی غیر مخرب، ادی کارنت
آموزش
گروه: آموزش
تماس با ما شماره تماس 01144412380شماره فکس 01144412380ایمیل info{at}iranianhybrid.ir
توضیحات

دوره‌های آموزشی شرکت ایرانیان هیبرید شامل دو بخش می‌شود.

بخش اول، شامل طریقه کار با تجهیزات و لوازم جانبی شرکت ایرانیان هیبرید و چگونگی مطابقت آن‌ها با خط تست و قطعه تحت تست خواهد بود.

موارد ذکر شده در این دروس آموزشی با توجه به نیاز شما قابلیت سفارشی سازی دارد. همچنین، این دروس آموزشی می‌تواند در محل مورد درخواست شما برگزار گردد. محل عمومی برگزاری دوره‌های آموزشی دانشگاه نوشیروانی بابل (ایران) و برج فلکارت ازمیر (ترکیه) می‌باشد. در صورت وجود هرگونه سوال در مورد دوره‌های آموزشی، لطفا از تماس با ما دریغ نفرمایید. کمک و راهنمایی به شما افتخار ماست. دوره‌های آموزشی عمومی در صورت درخواست دو نفر قابل برگزاری است. می‌توانید لیست دوره‌های آموزشی را در جدول زیر مشاهده بفرمایید. برای اطلاع از قیمت هر دوره با ما تماس حاصل فرمایید.

امکان فرآهم کردن دوره آموزشی سفارشی طبق نیاز شما وجود دارد. برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید.

بخش دوم، آموزش افراد علاقمند به بازرسی و افزایش دانش عمومی جامعه درمورد تست‌های غیر مخرب است. در همین راستا شرکت ایرانیان هیبرید با محققین و دانشگاه ها چه در زمینه تربیت نیروی متخصص  و چه در زمینه پروژه‌های تحصیلات تکمیلی در حوزه تست های غیرمخرب الکترومغناطیسی همکاری می‌کند. در صورت علاقه مندی و کسب اطلاع بیشتر در این زمینه، لطفا از تماس با ما دریغ نفرمایید.

کاتالوگ
دانلودها
خدمات مرتبط