فارسی (ایران)
دستگاه ادی کارنت ایرانیان هیبرید،تست غیر مخرب، بازرسی غیر مخرب، ادی کارنت
تعمیر و ارتقاء
گروه: تعمیر و ارتقاء
تماس با ما شماره تماس 01144412380شماره فکس 01144412380ایمیل info{at}iranianhybrid.ir
توضیحات

قابلیت اطمینان به یک سیستم یکی از مهمترین فاکتورها برای هر مشتری است. بازرسی و نگهداری دوره‌ای یکی از ضروریات هر واحد است که باعث کاهش زمان خرابی و تداوم تولید می شود.

بازرسی:

به منظور تخمین وضعیت دستگاه تست، بازرسی منظم از وضعیت کار دستگاه باید انجام گیرد تا در صورت وجود هر گونه خطا یا اندازه گیری اشتباه اقدامات لازم لحاظ گردد. این کار باعث افزایش سلامت دستگاه در زمان طولانی و کاهش هرگونه خطاهایی که باعث خوابیدن خط تست شود خواهد شد.

نگهداری:

رعایت قوانین نگهداری به صورت درست و منظم باعث افزایش مدت زمان استفاده از دستگاه می‌شود. این قوانین در جدول نگهداری مجموعه خط آورده شده است. در صورت احساس نیاز به هرگونه خدمات بیشتر در این خصوص از تماس با ما دریغ نفرمایید. ما یک مهندس متخصص را به واحد تولید شما ارسال خواهیم کرد.

نگهداری از راه دور:

اگر خطایی در خط تست مشاهده شود، برای کاهش زمان خواب خط، ما خدمات از راه دور را برای تشخیص سریع خطا فراهم کرده ایم. در حیطه نرم افزاری، ارتقای نرم افزار و افزودن امکانات، از طریق اتصال دستگاه به اینترنت فراهم بوده و باعث کاهش هزینه ناشی از ارسال نیروی متخصص ما برای شما می‌گردد. بعلاوه نگهداری از راه دور این امکان را به ما می‌دهد که در صورت نیاز به ارسال نیروی متخصص، قطعات و لوازم جانبی مورد نیاز را به همراه داشته باشیم تا در زمان و قیمت نهایی صرفه جویی گردد.

تعمیر:

در مواقعی که تعمیر ضروری است، واحد مهندسی ما همواره در کنار شما است. شما می‌توانید دستگاه را به نماینده ما تحویل داده و یا به صورت مستقیم به محل اصلی شرکت در بابل ارسال شود. در هنگام ارسال دستگاه شرح دقیق از مشکل به وجود آمده ضروری است. این توضیح باعث افزایش سرعت خدمات تعمیری ما به شما شده و در نهایت باعث کاهش زمان و هزینه برای شما خواهد شد.

کاتالوگ
دانلودها
خدمات مرتبط