فارسی (ایران)
دستگاه ادی کارنت ایرانیان هیبرید،تست غیر مخرب، بازرسی غیر مخرب، ادی کارنت
دستگاه تست استکان تایپیت
گروه: صنایع خودروسازی
تماس با ما شماره تماس 01144412380شماره فکس 01144412380ایمیل info{at}iranianhybrid.ir
ویژگی های برجسته

 

توضیحات

استکان‌تایپیت از فولاد کربن بالا با مقاومت خستگی سطح نسبتا بالا ساخته‌شده است. این قابلیت به استکان‌تایپیت کمک می کند تا در برابر فشار بالا و ضربه‌های بین بادامک، میل سوپاپ و سوپاپ مقاومت کند. علاوه بر این، برای جلوگیری از خوردگی استکان‌تایپیت در طول استفاده از آن، قطعه باید برای ارائه سختی یکنواخت و ریزساختار متناسب، تحت عملیات حرارتی قرار گیرد. اگر عملیات حرارتی روی استکان تایپیت به درستی انجام نشود، اجزای دیگر مرتبط با آن به طور چشمگیری آسیب خواهند دید. 

برای بررسی ویژگی‌های ریز ساختار استکان‌تایپیت، شامل سختی سطح، عمق لایه سخت‌کاری شده، و درصد آستنیت باقیمانده، ادی‌وایز راهکار‌های بازرسی استکان تایپیت به صورت اتوماتیک و دستی را ارائه نموده است.

دستگاه کنترل سختی به صورت دستی
 این دستگاه از یونیت ادی‌کارنت EddyLine I و سنسور مخصوص تست استکان‌تایپیت تشکیل می‌شود. این سیستم تست می تواند خواص ریزساختار سطح مورد نیاز را تجزیه و تحلیل و ارزیابی کند. پس از عملیات سنگ‌زنی، قطعات توسط اپراتور بر روی فیکسچر تست قرار داده می‌شود. ‌سپس در کسری از ثانیه مورد بررسی قرار گرفته و نتایج آن روی مانیتور نمایش داده شده و قطعات به دو گروه سالم و معیوب جداسازی می‌گردند. نتایج کلیه آزمون‌ها به منظور مستند‌‌سازی فرایند تست در حافظه دستگاه ذخیره می‌گردد و برای کاربرد‌های آماری و نیز بررسی نتایج و پایش و بهبود فرایند تولید قابل استفاده است.

دستگاه اتوماتیک تست سختی استکان تایپیت
 این دستگاه به منظور تست تمام اتوماتیک قطعات بدون نیاز به دخالت دست و با حذف اپراتور طراحی گردیده است. در این روش، کلیه قطعات به صورت 100٪ به لحاظ سختی و ساختار مورد آزمایش قرار می‌گیرند. قطعات مورد آزمون به صورت خودکار بارگذاری می‌شوند و بر روی فیکسچر تست قرار می‌گیرند و در نهایت به گروه‌های سالم و معیوب تقسیم می‌شوند. نتایج در مانیتور دستگاه نمایش داده‌ شده و کلیه اطلاعات بازرسی برای استفاده‌های آتی ذخیره می‌گردد. این داده‌های آماری می تواند به تولیدکنندگان جهت بهبود کیفیت قطعات به منظور برآورده ساختن نیاز مشتری کمک کنند.

سرعت بازرسی با توجه به نیاز سازنده تعیین می‌شود. این سیستم به طور مستقیم بعد از آخرین مرحله‌ی سنگ‌زنی به عنوان یک ایستگاه مستقل نصب می‌گردد. ابعاد این تجهیزات کوچک بوده و نگهداری تجهیزات بسیار آسان است.

 
محصولات مرتبط
دستگاه اتوماتیک تست استکان تایپیت، بازرسی غیر مخربت استکان تایپیت، استکان تایپیت ماشین، ادی کارنت در خودروسازی، کنترل کیفیت قطعات خودرو، جریان گردابی