فارسی (ایران)
دستگاه ادی کارنت ایرانیان هیبرید،تست غیر مخرب، بازرسی غیر مخرب، ادی کارنت
بازرسی میلگرد غیرمغناطیسی
گروه: صنایع فلزی
تماس با ما شماره تماس 01132397552شماره فکس 01132397552ایمیل info{at}iranianhybrid.ir
ویژگی های برجسته
توضیحات

انواع متفاوتی از میلگردها وجود دارد که اغلب شامل استیل پولیش شده، میلگرد نورد شده، میلگرد‌های غیرمغناطیسی (NFE) و مغناطیسی (FE) و میلگردهای آستنیتی می‌باشد. برای سازندگان میلگردها بسیار واجب و حیاتی است که استانداردهای کیفیت را رعایت کنند.
شرکت EddyWise طیف گسترده‌ای از بازرسی‌ها با استفاده از سیستم تست ادی‌کارنت را برای میلگردها جهت تشخیص عیوب سطحی ارائه می‌دهد.

میلگردهای غیرمغناطیسی:
میلگردهای غیرمغناطیسی از موادی مانند تیتانیوم، پلاتنیوم یا طلا ساخته می‌شوند. EddyWise سنسورهای خاصی برای بازرسی میلگردهای غیرمغناطیس ارائه کرده که در فرکانسی بالاتر از فرکانس بازرسی سایر میلگردها کار می‌کنند. این سنسورها در راه‌حل‌های زیر به کار گرفته شده است.

سیستم تست EddyLine با استفاده از کویل احاطه کننده قابلیت تشخیص عیوب نقطه‌ای و عرضی را در میلگردهای تیتانیوم، پلاتنیوم یا طلا داراست.

ما برای تشخیص عیوب طولی میلگردهای غیرمغناطیسی، دستگاه بازرسی روتاری را نیز ارائه داده‌ایم. این سیستم می‌تواند با حرکت مارپیچی سراسر میلگرد را بررسی کند. سنسور سنسور روتاری هیچ گونه تماسی با سطح نداشته و توانایی آشکارسازی ریزترین عیوب را دارد. در این راه حل، سنسورهای EddyRoto با دستگاه ادی‌کارنت EddyLine II-R کار می‌کنند.

 
محصولات مرتبط