فارسی (ایران)
دستگاه ادی کارنت ایرانیان هیبرید،تست غیر مخرب، بازرسی غیر مخرب، ادی کارنت
دستگاه تست کله پلوس
گروه: صنایع خودروسازی
تماس با ما شماره تماس 01135338279شماره فکس 01135331770ایمیل info{at}iranianhybrid.ir
ویژگی های برجسته
  • اندازه گیری سختی کله پلوس
  • کنترل عمق لایه سختکاری شده کله پلوس
  • تست ریزساختار کله پلوس
  • بازرسی اتوماتیک کله پلوس با استفاده از 3 کویل احاطه کننده خاص در 3 مکان حیاتی
 
توضیحات

کله‌پلوس بخش مهمی از زنجیره انتقال در خودرو است که  در برابر استرس و بارهای شدید حین رانندگی در جاده مقاومت می‌کند. به عنوان نتیجه، بازرسی اتصالات کله‌پلوس برای جلوگیری از شکستگی آن بسیار حائز اهمیت است. این بازرسی‌ها حین فرایند تولید و بدون وقفه امکان پذیر است و شامل نظارت بر ویژگی‌های ریزساختار مانند سختی، عمق لایه سختکاری‌شده و غیره است.

ادی‌وایز دو راه حل برای بازرسی کله‌پلوس ارائه می کند: سیستم تست سختی رومیزی کله‌پلوس و دستگاه تمام اتوماتیک تست سختی کله‌پلوس.

سیستم تست سختی رومیزی ادی وایز: این دستگاه از ترکیب، دستگاه ادی‌کارنت مدل EddyLine II و سنسور ماژول کله‌پلوس تشکیل می‌شود. قطعات برای تست توسط کاربر جاگذاری می‌شوند. سپس کله‌پلوس توسط آرایه‌ای از سنسور‌ها بررسی می‌شود که در یک پکیج و از چند موقعیت مختلف موزد آزمایش قرار می‌گیرند. سیگنال های آزمون از این سنسورها توسط EddyLine II به طور جداگانه ارزیابی می شوند و نتایج آن روی مانیتور نشان داده می‌شود و قطعات به دو گروه سالم و معیوب جداسازی می‌گردد. همچنین کلیه نتایج بر روی حافظه دستگاه ذخیره می‌شود که از آن برای بررسی‌های آماری و بهبود فرآیند تولید می‌توان بهره برد. 

سیستم تست اتوماتیک ریزساختار کله پلوس: در راستای افزایش سرعت بازرسی و به حداقل رساندن خطای انسانی، ادی‌وایز سیستم تمام اتوماتیک بازرسی کله‌پلوس را ارائه کرده است که با حذف اپراتور بازرس و اتوماسیون فرایند آزمون، سرعت و دقت بازرسی به حداکثر ممکن رسیده است. این دستگاه متشکل از یونیت ادی کارنت EddyLine II، سنسور ماژول کله‌پلوس به همراه سیستم‌های بارگذاری و تفکیک اتوماتیک می‌باشد. در طی بازرسی، کله‌پلوس از سه موقعیت مختلف که شامل هسته، شفت و بخش زنگوله‌ای کله‌پلوس، توسط سه سنسور جداگانه که در یک بسته قرار گرفته است، بررسی می‌شود. نتایج آن روی مانیتور دستگاه نشان داده شده و قطعات به دو گروه سالم و معیوب جداسازی می‌شوند و برای استفاده‌های آتی ذخیره می‌شوند. همچنین کلیه نتایج بر روی حافظه دستگاه ذخیره می‌شود که از آن برای بررسی‌های آماری و بهبود فرآیند تولید می‌توان بهره برد.
این دستگاه را به طور مستقیم بعد از آخرین مرحله‌ی سنگ زنی به عنوان یک ایستگاه مستقل نصب می‌گردد.

 
محصولات مرتبط